Renginių organizavimas (E3 veikla)

Geriausias būdas pritraukti žmones yra organizuoti masinius renginius su kuo įvairesne programa, kurie būtų profesionaliai suorganizuoti. Renginiai, skirti supažindinti su gamta, kurie apima apsilankymus pelkėje vadovaujant atitinkamos srities ekspertams, yra labai svarbi priemonė, padedanti skleisti informaciją ir skatinti šio projekto idėjas bei įgyvendinimo veiklas. Visuomenės informavimas apie projektą padarys projekto veiklas geriau žinomas ir labiau priimtinas visos šalies žmonėms. Svarbu naudoti kuo daugiau įvairių visuomenės informavimo priemonių ir neapsiriboti žiniasklaida, svetaine ir filmuota medžiaga. Todėl yra suplanuoti 3 renginiai, įskaitant bendrojo pobūdžio paskaitą apie projektą ir apsilankymą projekto vykdymo teritorijoje. Paskaita buvo atskirta nuo apsilankymo teritorijoje, kad diskusijos vyktų ne paukščių perėjimo vietose ir jie nebūtų trikdomi.

3 visuomenei skirti renginiai yra planuojami skirtingais projekto vykdymo metais, pradedant nuo antrųjų projekto metų, kai pelkės atkūrimo veikla bus bent iš dalies įgyvendinta. Renginiai bus organizuojami pavasario pabaigoje, kai gamta atrodo įspūdingiausiai, ir savaitgaliais, siekiant užtikrinti geresnes galimybes žmonėms dalyvauti. Kiekvienas renginys bus sudarytas iš dviejų atskirų dalių: paskaitos, rengiamos vietoje, kuri yra netoli nuo Tyrulių pelkės PAST projekto įgyvendinimo vietos ir  gamtinių vertybių, pabrėžiančių pelkės atkūrimo veiklų svarbą ir tuo pat metu pristatančios projektą ir jo veiklas, pristatymas. Kita, daug patrauklesnė dalis, bus apsilankymas pelkėje, siekiant vietoje parodyti, kaip yra įgyvendinamos projekto veiklos, ir pelkės gamtines vertybes, pagrindinį dėmesį skiriant nykstančioms paukščių rūšims ir jų buveinėms. Ekskursijai vadovaus ornitologai-ekspertai ir biologai-ekspertai, taip pat projekto darbuotojai, kurie yra atsakingi už praktinių veiklų įgyvendinimą.

Pagrindinis renginių tikslas yra parodyti pelkių svarbą, net jei jos buvo sunaikintos, nykstančioms paukščių rūšims ir kitoms gamtinėms vertybėms. Kitas tikslas yra parodyti Tyrulių pelkės tvarkymo priemones kaip sėkmingą visuomenės ir tam tikrų suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimo atvejį. Renginiai yra svarbūs, nes jie suteikia galimybę aplankyti projekto teritorijas ir patiems pamatyti pelkės tvarkymo rezultatus vietoje. Apsilankymas pelkėje turėtų suteikti šiek tiek kitokių įspūdžių, lyginant su filmu ir (arba) paskelbta medžiaga.

Tikslinė renginių grupė – plačioji visuomenė, daugiausia dėmesio skiriant vietos bendruomenei, moksleiviams ir studentams, esantiems regione, vietos savivaldybių ir vietos valdžios institucijų darbuotojams. Bus skirtas autobusas, kad juo galėtų atvykti moksleiviai iš viso Šiaulių regiono.


Informacija apie įvykusius projekto renginius:

http://tyruliai-life.lt/atkuriamomis-tyruliu-pelkes-buveinemis-domejosi-si

http://tyruliai-life.lt/naktiniai-tyruliu-pelkes-balsai-sulauke-didelio-vi

http://tyruliai-life.lt/tyruliu-pelkes-pauksciai-buvo-pristatyti-tytuvenu

http://tyruliai-life.lt/radviliskio-moksleiviai-lankesi-tyruliu-pelkeje

http://tyruliai-life.lt/naktiniai-tyruliu-balsai

http://tyruliai-life.lt/ivyko-projekto-pristatymas-tyruliu-miestelio-bendr

 

beautiful layout is a elements for best swiss pl.upscalerolex.to. the unique investment capital market value regarded as rewards high quality https://gr.buywatches.is/. luxury hu.watchesbuy.to allows moment in time different and in addition impressive. reliable cheap swiss https://ro.buywatches.is/ online store. buy great quality https://ru.watchesbuy.to. best https://www.watchesreplica.ru/ represents the undoublt design and style everywhere. the cheapest https://se.buywatches.is/ costs around. swiss https://tr.watchesbuy.to/ lovely, helpful, quality. swiss https://replica-watches.is/ targeted to enhancing ultra-thin computer hardware bits. https://www.watchesbuy.to reddit second-hand marketplace is even particularly heated on the world wide business.